Aanscherping horeca regels Covid-19 met ingang van 7 augustus 2020
De meest recente maatregelen van het kabinet zorgen helaas ook voor aanscherping van de horeca regels op NNG&CC.
- Registratie: registratie vindt plaats via het starttijden systeem. De horeca houdt bij wanneer u het terras of restaurant bezoekt
- Reservering: wanneer u binnen in het restaurant wilt eten graag vooraf reserveren bij de horeca. Last-minute kan alleen wanneer er voldoende ruimte is. De horeca geeft aan waar u kunt plaatsnemen. Wilt u verzekerd zijn van een plaats op het terras, zorg dan ook hier voor reservering vooraf.
- Placering: Het terras is weer afgezet en heeft gescheiden in-en uitgangen. Verzoek om u vooraf te melden bij de horeca, u krijgt dan een plaats gewezen. Maak gebruik van de aangegeven looplijnen
- Gezondheidscheck: het personeel zal u vragen naar uw gezondheid alvorens u een plaats te wijzen
- Aantal gasten per tafel: aan iedere tafel mogen twee gasten plaatsnemen, meer is alleen toegestaan als u uit één huishouden komt of wanneer er anderhalve meter in acht genomen wordt. Verzoek om niet te gaan schuiven met de stoelen zonder overleg met de horeca.
Verzoek van het bestuur de horecamedewerkers te helpen door u aan deze regels te houden en de grenzen niet op te zoeken.