Captains

Team Captain E-mail Poule
Dames 1 zondag 36 holes Willemijn Schonewille willemijnschonewille@hotmail.com Hoofdklasse D2
Dames 2 zondag 36 holes Jacobien Goeman Borgesius jacobiengb@me.com  1ste klasse D10
Dames 1 zondag 27 holes Karlijn Wilmink karlijnwilmink@ziggo.nl 1ste klasse Poule D207
Dames 2 zondag 27 holes Marlies den Hartog marlies_dh@hotmail.com 2de klasse Poule D216
Dames 3 zondag 27 holes Irene Praaning  Keijsersijbrand@hotmail.com 3de klasse D224
Dames 1 dinsdag 27 holes Machteld Hardick machteld@mhardick.nl 1ste klasse D308
Dames 2 dinsdag 27 holes Jozien Holm jozien@boelemaholm.nl 1ste klasse D310
Dames 3 dinsdag 27 holes Suzanne Timmenga vinks@timmenga.nl 3de klasse D322
Dames senioren 1 donderdag 27 holes Siene Dresselhuys fpdresselhuys@gmail.com Hoofdklasse M2
Dames senioren 2 donderdag 27 holes Olga Haak olga.haak@haaknet.nl 3de klasse M32
Dames senioren 3 donderdag 27 holes Daniella Schaub dnschaub@gmail.com 3de klasse M24
Dames senioren 4 donderdag 27 holes Sjoukje Hiemstra shiem@home.nl 4de klasse M40
Dames senioren 1 donderdag 18 holes Calista van Haastert calistavanhaastert@home.nl 1ste klasse M211
Dames senioren 2 donderdag 18 holes Ite Brons  hansite60@gmail.com 2de klasse M219
Heren 1 zondag 36 holes Maurits Noorda maurits_noorda@msn.com Hoofdklasse H1
Heren 2 zondag 36 holes Martin v.d. Schans martinschans74@gmail.com 1ste klasse H109
Heren 3 zondag 36 holes Patrick de Graaf pmwdegraaf@hotmail.com 1ste klasse H107
Heren 4 zondag 36 holes Demmy Deetman d.deetman@duaconnect.nl 1ste klasse H106
Heren 1 zondag 27 holes Lammert Nijland  l.g.nijland@hotmail.com 2de klasse H216
Heren 2 zondag 27 holes Dirk Jan van Veldhuisen  d.j.van.veldhuisen@umcg.nl 3de klasse H222
Heren 3 zondag 27 holes Klaas Holtman klaasholtman@me.com 4de klasse H250
Heren senioren 1 vrijdag 27 holes Gert Bruins ggbruins@hotmail.com 2de klasse P19
Heren senioren 2 vrijdag 27 holes Aad van der Burg apjvanderburg@hotmail.com 4de klasse P51
Heren senioren 3 vrijdag 27 holes Robert de Roos deroosrobert@gmail.com 4de klasse P41
Heren senioren 4 vrijdag 27 holes John Berkhout jmcaberkhout@gmail.com 4de klasse P45
Heren senioren 5 vrijdag 27 holes Jan Willem Resink resink-leon@planet.nl 4de klasse P61
Heren senioren 6 vrijdag 27 holes Peter Bernink bernink@home.nl 5de klasse P73
Heren senioren 1 vrijdag 18 holes Joost de Groot joostdegroot@home.nl 2de klasse P220
Heren senioren 2 vrijdag 18 holes Leo de Kok  l.de.kok@planet.nl 4de klasse P236

Titel

 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het secretariaat, te bereiken via e-mail secretariaat@nngcc.nl of telefonisch 050-4062004.

Contact opnemen

Golfles aanvragen

Leuk dat je wilt lessen. Neem contact met ons op en we gaan z.s.m wat inplannen.

Contact opnemen

Welkom!

Fijn dat u bij ons wilt komen golfen, we ontvangen u graag.

 

Tarieven

Greenfee 18-holes € 65,-   Spelers die geen lid zijn van een vereniging met eigen baan betalen € 75

Greenfee 9-holes € 40,-     Spelers die geen lid zijn van een vereniging met eigen baan betalen € 45

Introductietarief € 40,-

Introductietarief 9 holes € 25,-

 

Beschikbaarheid

U kunt alleen bij ons golfen als de baan vrij is, kijk daarom goed naar de baanbezetting.

Weet u niet zeker of de baan vrij is of wilt u een reservering maken? Neem dan contact met ons op op vul dit formulier in.

 

tel: 050 406 2004

Reservering aanvragen
Datum en tijdstip

Voorspelen competitie

U kunt bij ons voorspelen op basis van de volgende voorwaarden.

 

 

  • Op basis van wederkerigheid, het gereduceerde tarief van € 40,- is dan van toepassing
  • 1e teams van de standaardklasse spelen gratis
  • Geen wederkerigheid? Dan zijn de reguliere tarieven van toepassing
Reservering aanvragen
Datum en tijdstip