Uitslagen Wedstrijden 2017

 

Uitslag The Country Golfshop Maandbeker, zaterdag 14 oktober

 

B categorie Stableford

 

1e Berry Weijzen, 36 stableford punten

2e Klaas Holtman, 35

3e Thomas Droge, 33

 

A categorie Strokeplay

 

1e Hessel dethmers, 88/68

2e Monique de Groot, 92/71

3e Dick Lamme, 77/73

 

Bruto Cat A. Heren ; Dick Lamme  77

Bruto Cat. A Dames; Monique de Groot  92

 

 

Uitslag van de Haagsche Ooievaar van zaterdag 23 september

Heren:
1e prijs en Haagsche Ooievaar voor Cees van de Griendt (143 slagen netto)
2  Jon Hu met 146 slagen
3  Mart van der Kolk met ook 146 slagen

Dames:
1  Ming Hu-Zhou met 147 slagen netto
2  Renee de Ruiter met 153 slagen

Beste bruto heren zijn:
Youssef el Golli en Walt van der Kolk, beiden 148 slagen

Beste bruto dames is:
Renee de Ruiter met 161 slagen

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag van de The Country Golf Shop Maandbeker 17 september 2017

 

Uitslag cat A

1. Demmy Deetman        netto 71

2. Karlijn Wilmink            netto 72

3. Walt van der Kolk       netto 72

 

Uitslagen cat.  B

1. Vincent Kortlang         40 stbf 

2. Judith Gallandat         38 stbf

3. Klaas Holtman            37 stbf

 

Twee-bal

Pieter Donders

Adriaan van der Sijs

Walt van der Kolk

Wietske van Elsdingen

Carine de Graaf

 

Beste bruto

Dames: Carine de Graaf              bruto 92

Heren :  Walt van der Kolk           bruto 74

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Robot Clubkampioenschappen Strokeplay 2 en 3 september 2017

 

Robot Heren

1. Maurits Noorda                   221 slagen

2. Walt van der Kolk               236

 

Robot Dames

1. Ming Hu-Zhou                     279

 

Cat B

1. Demmy Deetman               267

 

Senioren Dames

1. Siene Dresselhuys            161

 

Senioren Heren

1. Jon Hu                               164

2. Norman Tjon Pian Gi         174

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag Benefietwedstrijd Stichting Handicart, zaterdag 26 augustus 2017

 

Uitslag Benefietwedstrijd St handicart 18 holes eclectic

 

 

  1. Adriaan vd Sijs                                              30
  2. 2.Thomas Dröge                                           31
  3. Tijl Huygen                                                    32
  4. Wim Oldeman                                               32
  5. Louise Pot                                                    33
  6. Margareth Koppes                                        34
  7. Bertil Bolwijn                                                 35
  8. Victor Renardel de Lavalette                        35
  9. Liesbeth van den Berg                                 35
  10. Gerda Fikkert                                               35
  11. Annelize Wilpstra                                          35
  12. Marga   van Imhoff                                        35
  13. Gustaaf van Imhoff                                        35
  14. Josette Hoekstra                                           36
  15. Harald Hoekstra                                            36
  16. Bert Schoenmaker                                         36
  17. Robbie Deutman                                           36
  18. Albertine Hadders                                         36
  19. Jetty Betlem                                                   36
  20. Hilly Hommes                                                36
  21. Jan van den Bosch                                       37
  22. Tom Fikkert                                                   37
  23. Robert de Roos                                            37
  24. Hanneke Deloor                                            37
  25. Dave van Walree                                           37
  26. Louise Gregory                                             38
  27. Siert hommes                                                 38
  28. Leo de Kok                                                   38
  29. Etty Viswat                                                    38
  30. Doeke Driesens                                            38
  31. Mark Versteeg                                              38
  32. Kea van Walree                                             39
  33. Elke Driesens                                                39
  34. Filine Hondelink                                            39
  35. Jacques Wouters v.d. Oudeweijer                  39
  36. Albert van Deel                                             40
  37. Hans van Hartingsveld                                  40
  38. Magda Boon                                                  41
  39. Ben van der |Maat                                         41
  40. Thea Eggens                                                 41
  41. Roel Vos                                                        42
  42. Aart Pouw                                                      42
  43. Gardi de Jager                                               43
  44. Nienke Steinz                                                 43
  45. Nanny Coenegracht                                       43
  46. Eric hoying                                                     43
  47. Woltera vd Bosch                                           44
  48. Ans van Ouwelant                                          46

 

 

Uitslag Benefietwestrijd St.handicart 9 holes strokeplay

 

1.   Hubert Mungroop                                         33

  1. Astrid Peerbolte                                             36
  2. Wijnand Pon                                                  37
  3. Hans Peerbolte                                              38
  4. Willem Scheeres                                            42
  5. Pierre Coenegracht                                       43
  6. Shirley Mongroop                                          43
  7. Harryet Pon                                                   46
  8. Frank Dijkstra                                                48
  9. Hans Schokkenbroek                                    53

 

 

NEARY OP 9 ( voor 9 en 18 holes wedstrijd)

 

dames: Margareth Koppes

heren:   Willem Scheerse

 

 

NEARY OP 12

 

dames:Filine Hondelink

heren: Tijl Huygen

 

LONGEST DRIVE OP 2 ( voor 9 en 18 holes wedstrijd)

 

dames: Margareth Koppes

heren:   Tom Fikkert

 

LONGEST DRIVE OP 18

 

dames: Louise Pot

heren:  Mark Versteeg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag Bommen Berendwedstrijd zondag 27 augustus 2017

1. Buyung Oberink                             41

2. Barbara v/d Ploeg - Stenvers         40

3. Ming Hu-Zhou                                 39

4. Demmy Deetman                            38 laatste 6 14 pnt

5. Wietske van Elsingen                     38 laatste 6 13 pnt

10e beste niet NNG&CClid                 Romboud van der Wal             37      

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag van The Country Golf Shop Maandbeker zondag 13 augustus

 

Uitslag cat. A:
1. Wil Brink netto 66
2. Floris de Zee netto 70
3. Li-Min Wang netto 72  

Uitslagen cat.  B:
1. Wilfred Alsem              41 stbf      
2. Albert Suurmeijer         37 stbf laatste 3,7
3. Harald Hoekstra           37 stbf laatste 3,6

  

Bruto:

Dames,  Wil Brink 76

Heren,  Floris de Zee 77

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag van de Van Gelder Beker van zaterdag 5 augustus

 

-bal 9-holes Stablefort

1e prijs Annelieze Wilpstra 20pnt laatste 6 h. 15 pnt 2e prijs Albert Suurmeyer 20pnt laatste 6h. 13 pnt

 

Putting contest

1e prijs John Berkhout

2e prijs Alf Geurds

 

Longest drive heren Demmy Deetman

Longest drive dames Carolyn Gaarenstroom

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

De uitslag van de wedstrijd Arendsen de Wolff trofee

 

1         Pieter Donders /Margriet de Bruin               39 stbf

2         Adrie Arts/Nienke Steinz                              36 stbf  (laatste 9   16 stbf)

3         Fred v/d Werff/Marietta v/d Werff                36 stbf  (laatste 9    15 stbf)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag van de Eelde CUP 2017

 

Winnaar wisselbeker Eelde Cup: Wim Oldeman

 

1e prijs : Wim Oldeman

2e prijs : Ming Hu

3e prijs: Laura Wilpstra

 

Longest drive heren  :  Nico van Yperen

Longest drive dames :  Jurya Glansbeek

Neary                          :  Jon Hu

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag van de Arnold Onnes Trofee

 

1. Mieke van Maarseveen

2. Aad van der Burg

3. Nico van Yperen

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag van The Country Golfshop Maandbeker zondag 18 juni

 

Categorie A


1. MULD 8 R.M. Mulder (Marc) 7.3 7 68 40
2. WILM 3 K. Wilmink (Karlijn) 18.1 21 69 39
3. WU 1 C.F. Wu (Edwin) 11.0 11 71 37 lst9:36.5

 

Categorie B


1. HAGE 3 M. Hagedoorn (Mariet) 18.7 22 41 41
2. ROOK 5 H.C. Rookmaker (Hiltje) 35.8 41 38 38 lst9:26.0
3. WILP 2 L.D. Wilpstra (Laura) 22.8 27 38 38 lst9:21.0

 

Categorie 9 holes: geen inschrijvingen.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag van The Country Golfshop Maandbeker zondag 21 mei

 

Categorie B

 

1 IMHO 1 G.W. van Imhoff (Gustaaf) 32.6 36 45 45
2 TIMM 4 S. Timmenga-Vinks (Suzanne) 28.5 33 38 38 lst9:18.0 lst6:15.0
3 GOOS 2 V.H.J. Gooskens (Vincent) 26.6 29 38 38 lst9:18.0 lst6:13.0
4 HUYG 1 T.M.J. Huygen (Tijl) 30.7 34 37 37
5 SCHO20 R. Schoonbeeg (Ronald) 36.0 40 36 36 lst9:18.0

 

 

Categorie A

 

1 HU 2 X. Hu-Zhou (Ming) 12.0 17 68 40
2 HU 1 Y.S. Hu (Jon) 7.8 9 71 37 lst9:35.5 lst6:23.0
3 WU 3 C.C. Wu (Robert) 16.8 19 71 37 lst9:35.5 lst6:24.7
4 MULD 8 R.M. Mulder (Marc) 6.7 8 72 36 lst9:35.0
5 HOEK 4 J.E.H.M. Hoekstra-Weebers (Josette) 16.8 22 72 36 lst9:38.0

 

 

Uitslag, de 1e 9 holes;

 

1 WILP 1 A.M.W. Wilpstra-Stroeven (Annelize) 28.3 15 17 35
2 AREN 4 S. Parigger (Sabien) 13.1 7 15 33
3 GROO 8 J.L.C. de Groot (John) 16.8 8 14 32
4 SCHO 1 J.H. Schokkenbroek (Hans) 36.0 15 11 29
5 KNAA 4 W.A. Knaap (Dick) 31.6 16 10 28

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag van The Country Golfshop Maandbeker zondag 8 april 2017

 

Categorie A


1 ARTS 1 A.D. Arts (Adrie) 11.8 12 70 38
2 GRAA 9 A.C. de Graaf-Bruins (Carine) 14.0 16 71 37 lst9:36.0
3 KOTE 2 E. van Koten-Hendrikse (Ellen) 13.6 16 71 38 lst9:38.0
4 DOND 4 P.L. Donders (Pieter) 11.2 12 72 37
5 BRUI 2 G.G. Bruins (Gert) 12.0 13 73 35 lst9:38.5 lst6:23.7

 

 

Categorie B

 

1 HEIN 6 E. Heineman (Erik) 19.5 21 41 41
2 HEND 9 M.J. Hendriks-Boomsma (Monica) 26.4 31 40 40 lst9:21.0
3 KOST 5 J.C. Koster (Jaap) 30.3 34 40 40 lst9:17.0
4 GROO 2 J. de Groot (Joost) 19.0 21 37 37
5 HOND 2 Filine Hondelink (Filine) 32.0 37 36 36

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Uitslag van de Gaarenstroom Beker, 14 t/m 17 april 2017

 

Winnaar Gaarenstroom 2017: Eppo Viswat

Winnaar beste bruto dames: Siene Dresselhuys (73 bruto)

Winnaar beste bruto heren: Syb Keizer en Jon Hu (74 bruto)

 

 

Eindstand

bruto

m/v

exact hcp

pl hcp

3/4 hcp

 

eindscore

1

E. Viswat

83

m

21,6

24

18,00

 

65,00

2

X. Hu-Zhou

77

v

12,0

14

10,50

 

66,50

3

J.H. Dethmers

81

m

17,6

19

14,25

 

66,75

4

G.G. Bruins

77

m

12,1

13

9,75

 

67,25

5

A.C. van der Sijs

81

m

16,3

18

13,50

 

67,50

6

Y.S. Hu

74

m

7,8

8

6,00

 

68,00

7

F.P. Dresselhuys-Doeleman

73

v

4,5

6

4,50

 

68,50

7

D.S. Deetman

79

m

13,3

14

10,50

 

68,50

9

B. Muller

84

m

18,1

20

15,00

 

69,00

10

S.W. Keijser

74

m

6,4

6

4,50

 

69,50

 

 

 

 

HEREN

bruto

exact hcp

pl hcp

3/4 hcp

 

eindscore

1

E. Viswat

83

21,6

24

18,00

 

65,00

2

J.H. Dethmers

81

17,6

19

14,25

 

66,75

3

G.G. Bruins

77

12,1

13

9,75

 

67,25

4

A.C. van der Sijs

81

16,3

18

13,50

 

67,50

5

Y.S. Hu

74

7,8

8

6,00

 

68,00

6

D.S. Deetman

79

13,3

14

10,50

 

68,50

 

 

 

DAMES

bruto

exact hcp

pl hcp

3/4 hcp

 

eindscore

1

X. Hu-Zhou

77

12,0

14

10,50

 

66,50

2

F.P. Dresselhuys-Doeleman

73

4,5

6

4,50

 

68,50

3

M.J.C.M. Koppes

86

18,1

21

15,75

 

70,25

4

A.D.M. Guyaux

81

10,8

13

9,75

 

71,25

5

L.G. Pot

82

11,5

14

10,50

 

71,50

6

K.E. Koopman

93

23,0

27

20,25

 

72,75