Uitslagen wedstrijden 2016

Uitslag van de Wild& Wijn wedstrijd

1. Marlies den Hartog / Hans Arendzen

2. Gerda Fikkert / Adriaan van der Sijs

3. Olga Haak / Henk Hendriks

 

 

 

Uitslag van The Country Golf Shop maandbeker zaterdag 5 november:

Categorie A

1 Li-Min Wang  72 netto en parkeerplaats

2 Marc Mulder  73 netto

 

Categorie B

1 Marlies den Hartog

2 Wim Oldeman

 

 

 

Uitslag van The Country Golf Shop maandbeker zondag 16 ktober:

Categorie A 

1 John Berkhout      70 netto en parkeerplaats

2 Demmy Deetman  71 netto

 

Beste bruto

Heren:   Dick Lamme        78

Dames: Renee de Ruijter 82

 

Categorie B

1 Johan van Dijk   38

2 Dick Papousek  36

 

 

Uitslag van The Country Golf Shop maandbeker zaterdag 24 september:

 

Beste Bruto score Ellen van Koten-Hendrikse.

 

Categorie B:

 

1

OLDE 3

W.L. Oldeman

M

24.5

27

33

2

GLAN 1

J.E.J. Glansbeek

V

21.1

25

32

lst9:17

3

ECK 1

W.H. van Eck

M

23.8

26

32

lst9:16

4

PAPO 1

D.A. Papousek

M

25.3

28

32

lst9:15

5

HOEL 1

Q.E.J.J.M. Hoelen

M

19.5

21

31

lst9:16

 

 

Categorie A

 

1

MULD 8

R.M. Mulder

M

6.7

8

71

37

2

TJON 1

N.P. Tjon Pian Gi

M

14.0

16

73

35

3

BERK 3

J.M.C.A. Berkhout

M

17.9

20

74

34

4

YPER 1

N.W. van Yperen

M

12.3

14

76

32

5

KOTE 2

E. van Koten-Hendrikse

V

13.4

18

77

33

 

 

 

Uitslag van de Klassieker 36 holes, zaterdag 17 september 2016

De eerste 3 zijn Job Schoenmaker, Maurits Noorda en Roelof Koopmans.

De prijs voor de beste Netto score gaat naar Frances Nienhuis.

 

 


Hierbij de uitslag van de wedstrijd om de Josephine en Napoleon Trofee 2016

 

Josephine:
1e en Josephine 2016: Jozien Holm (19)
2e Eva in “t Veld (18)
3e Wilma Roemeling (17)               

Napoleon:
1e en Napoleon 2016: Rob Praaning (16)
2e Dick Knaap (16)
3e  Henk ’t Hart (16)

 

 

UITSLAG WEDSTRIJD GOUDEN RINGEN, 10-9-2016

  1. Fred en Marietta van der Werff-Rodenberg
  2. Marlies den Hartog en Adriaan van der Sijs
  3. Jon en Ming Hu-Zhou

 

 

De uitslagen van de Haagsche Ooievaar (zondag 3 september).

 

Heren:

1. Demmy Deetman           144 netto score

2. Marc Mulder                   146 netto score

3. Nico van Yperen             147 netto score

 

Dames:

1. Anita ten Hagen              144 netto score

2. Ming Hu                           147 netto score

3. Mariëlle Dellemijn            147 netto score

 

Beste bruto score heren: Marc Mulder 158

Beste bruto score dames: Mariëlle Dellemijn 161

!! Winnaar Haagsche Ooievaar is Demmy Deetman.

 

 

 

 

Hierbij een foto en de uitslagen van de clubkampioenschappen strokeplay 2016

 

Heren categorie A (hcp -9 - 11.4)

1. Maurits Noorda                  226 slagen

2. Leon Broenink                   234

3.. Roelof Koopmans             235

 

Dames categorie A (hcp -9-11.4)

1. Chantal Paassen                 229 slagen

2. Kaylee de Longe                 249

3. Marielle Dellemijn                256

 

Heren categorie B (hcp 11.5 - 26.4)

1. Nico van Yperen                271 slagen

2. Demmy Deetman               273

2. Floris van Zee                   273

 

 

de 4 winnaars vlnr: Leon Broenink, Maurits Noorda, Chantal Paassen, Nico van Yperen

 

 

Uitslag van the Country Golf Shop MAANDBEKER 14 augustus 2016

Categorie A.

1) Eric Vrijlandt                 bruto 77    netto 72  (hcp 4.6)

2) Bob Huang                   bruto 77    netto 72  (hcp 4.3)

3) Jacobien Goeman B.    bruto 87    netto 73  (hcp 9.4)

 

Categorie B.

1) Marlies den Hartog     39

2) Albert Suurmeijer        37

3) Irisch Bosch                37

 

Beste bruto Heren: Maurits Noorda     76

Beste bruto Dames: Heleen vd Heide  86

 

 

 

UITSLAG Senioren Mixed Greensome tevens voorronde Arendsen de Wolf Trofee:

 

1e Dick en Judith Kruitbosch, tevens winnaar selectiewedstrijd Arendsen de Wolf trofee op 15 oktober

2e Arend van Olst en Joyce van Essen

3e Cees en Eva in ‘t Veld


 

 

Putting contest en winnaar Van Gelder beker (twee keer achter elkaar): Jon Hu.

Hij verslaat Anita ten Hagen in de finale.

De 9 holes stableford wedstrijd is gewonnen door Siene Dresselhuys, met 19 stableford punten.

Loges drive dames voor Anita ten Hagen: 191 meter.

Bij de heren Nico van Yperen: 217 meter.

 

Onze dank gaat uit naar de greenkeepers voor het uitzetten van een prachtig parcours en naar de horeca, die onvermoeibaar heen en weer liepen naar de oefengreen met hapjes en drankjes.

 

 

Hierbij de uitslag van de maandbeker van afgelopen zaterdag:

 

A-categorie:

 

1e prijs        Floris de Zee             68 Netto (park.pl.)

2e prijs        Ming Hu-Zhou            68 Netto               

3e prijs        Norman Tjon              72 Netto

 

Beste brutoscore: Eric Vrijlandt  77              

 

B- categorie:

 

1e prijs Cees jan Stigter                                  39 stableford punten

2e prijs Jacques Wouter van den Oudeweijer    38 stableford punten

3e prijs Ronald Haan                                       37 stableford punten

 

 

 

De uitslag van de Eelde cup:

 Heren:

1e Thomas Droge

2e Jon Hu

 

Dames:

1e Carine de Graaf-Bruins

2e Ming Hu

 

Overall winnaar Eelde CUP: Thomas Droge

 

Longest Heren Freek Burbach

Longest Dames: Marijke Zeillinga-van Bremen

Neary (Heren + Dames): Paul Haarbosch

 

 

Clubkampioenschappen Jeugd:

Niels Goedhart is clubkampioen geworden.

Floris de Zee had de 1e prijs voor de beste netto score.

Melissa Paassen 2e prijs netto score.

 

 

 

Uitslagen Clubkampioenschappen 2 en 3 juli 2016

 

Heren categorie A

  1. Aron Joustra
  2. Tristan Nienhuis

 

Heren categorie B

  1. Nico van Yperen
  2.  Floris de Zee

 

Dames categorie A

  1. Renee de Ruiter
  2. Kaylee de Jonge

 

Dames categorie B

  1. Ming Hu-Zhou
  2. Henriette Sterenborg

 

Uitslag openingswedstrijd senioren/Hilde Onnes Trofee:

 

18 holes dames:

website

1e: Olga Haak (34)

 

2e: Danielle Schaub (31)

 

3e: Alies Weinberg (30)

 

Hilde Onnes Trofee (hoogst scorende oma): Olga Haak

 

 

18 holes heren:

 

1e: John Berkhout (38)

 

2e: Geo Beijen (37)

 

3e: Dick Dutrieux (34)

 

 

 

9 holes:

 

1e Ronald Schoonberg (28)

 

 

 

Neary: Doeke Driessens

 

Longest dames: Hiltje Rookmaker

 

Longest heren: Frans Milius

 

CBA: 0

 

 

 

 

 

Uitslag van de maandbeker mei 2016: (baan was Non-Q)

Categorie A

1 Robert Wu   71 netto score

2 Louise Pot   72 netto score

3 Jon Hu         73 netto score

 

Categorie B

1 Gustaaf van Imhoff 35 stablefort punten

2 Marlies den Hartog 35 stablefort punten

3 Willem van Eck 33 stablefort punten

 

Beste bruto score Heren: Jon Hu 81 bruto

Beste bruto score Dames: Heleen v.d. Heide 86 bruto

 

 

 

 

Uitslag van de Nijhoff Beker, donderdag 5 mei 2016:

Heren

1 Joost de Groot              40

2 Adriaan v.d. Sijs            38

3 Cees v.d. Griendt          36

4 Leo Kok                        36

5 Thomas Dröge             35

 

Dames

1 Margriet Wiersma         34

2 Annalize Wilpstra          32

3 Sabien Parigger           32

4 Alies Wijnberg              31

5 Judith Kruitbosch         31

 

 

Uitslag van de Gaarenstroom Beker 2016

 

Dames

 

1 Siene Dresselhuys            72

2 Marielle Dellemijn             75

3 Laura Wilpstra                    101

4 Ming Hu                               83

5 Marijke Zeilinga                  79

6 Jurya Glansbeek                 91

7 Carolyn Gaarenstroom       89

 

Heren

 

1 Erik Gaarenstroom              83

2 Dick Pollé                              78

3 Johan Meijer                        86

4 Demmy Deetman                  81

5 Eelco Dulfer                          80

6 Edwin Wu                               79

7 Rob Jalving                           74

 

Winnaar Gaarenstroom Beker 2016 is Siene Dresselhuys

 

 

 

Uitslag van de maandbeker maart 2016.

 

A

1 Margriet Wiersma netto 72 en parkeerplaats

2 Jon Hu netto 76

3 Ming Hu 76

Beste bruto Heren Jon Hu 83

Beste bruto Dames Jacobien Goeman Borgesius 88

 

B

1 Willem Westermann 35

2 Jurya Glansbeek 35

3 Ronald Haan 34

 

Eervolle vermelding Albert Suurmeijer hcp 54 buiten mededinging 40 punten

 

Tweebal Arend van Olst en Willem Westermann, beiden op hole 9