Uitslagen wedstrijden 2014

Uitslag wild- en wijnwedstrijd zaterdag 15 november 2014.

Dit jaar bioscoopbon. 

Wedstrijdvorm: 4 some stableford

1  Anita ten Hagen en Rob Visschedijk    38 sbf

2  Magareth Koppes en Asher Smit         38

3  Hilly Hommes en Klaas Holtman           37

 

 

UITSLAG MAANDBEKER ZATERDAG 1 NOVEMBER 2014

CBA = -2

Uitslag A-cat.        1. Rob Visschedijk        netto 73

                              2.Gert Bruins                        74

                              3.Ger Bazuin                         75

 

Uitslag B-cat.         1.Jaap van Voorden             40 stb

                              2.Judith Gallandat-Huet       39 stb

                              3. Thomas DrÓ§ge                 33 stb   

 

Beste Bruto Dames; Sasja van der Es 83,    Beste bruto heren: Ger Bazuin / Erik Vrijlandt 80

 

UITSLAG WHISKEY WEDSTRIJD ZONDAG 19 OKTOBER 2014

 

1. Carla en Anton Broenink met 42 punten

2. Judith en Dick Kruitbosch met 40 punten

3. Mieke van Maarseveen en Tom Kremer Hovinga met 39 punten

4. Machteld Harding en Klaas Holtman ook met 39 punten

5. Alies Weinberg en Wim Oldeman met 38 punten

 

Neary: Machteld Hardick

Longest drive dames: Anita ten Hagen

Longest drive heren: Jan Meijer.

 

The Country Golf Shop Maandbeker 12 oktober 2014

 

Categorie A

  1. Ger Bazuin: netto 73 slagen
  2. Sasja van der Es: netto 74 slagen (L9: 37.5)
  3. Eelco Dulfer: netto 74 slagen (L9: 38.5)

 

Beste bruto score

-          Sasja van der Es: 77 slagen

 

Categorie B

  1. Barbara van der Ploeg: 42 stb
  2. Pieter Huizer: 33 stb (L9: 17)
  3. Wim Oldeman: 33 stb (L9: 15)

 

2-bal

-  Barbara van der Ploeg: hole 9

 

De uitslag van de Kat trofee 2014:

Winnaars Adrie Arts en Heleen v/d Heide winnen met 3 en 2 van Aron Joustra en Carla Broenink.
De nummers 3 zijn Willem van Eck met Margot van Dullemen
en Robbie Deutman en Irene Mantingh.

 

 

Uitslag The Country Golf Shop maandbeker van zondag 21 september.

 

Categorie A:                    

1) Jon Hu

2) Maurits Noorda

3) Menno Haarsma

 

Categorie B:                     

1) Barbara van der Ploeg

2) Vincent Gooskens

3) Suzanne Timmenga

 

Beste Bruto HEREN: Aron Joustra

 

Beste Bruto DAMES: Heleen van der Heide


Uitslag Josephine en Napoleon Bokaal 2014

Josephine:

 

1e en Josephine 2014: Seelje Georg

2e Nicolette Korteweg

3e Anna Krijnen

 

Napoleon:

 

1e en Napoleon 2014: Wim Oldeman

2e Ries de langen

3e Alf Geurds

 

Nearest to the pin:

Hole 4: Cathy Wieringa en Jacques Wouters van den Oudenweijer

Hole 9: Seelje Georg en Alf Geurds

Uitslag Gouden Ringen 13 september 2014

 

  1. Marianne & Riekes Lie: 41 stb
  2. Carolyn & hein Gaarenstroom: 40 stb (laatste 9: 21)
  3. Nanon & George Verberg: 40 stb (laatste 9: 18)
  4. Anita ten Hagen & Marc Mulder: 39 stb (L9:17; L6:12)
  5. Etty & Eppo Viswat: 39 stb (L9:17; L6: 10)

 

Bijzonderheden: hole in one door Pieter Donders op hole 12

 

 

ROBOT CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

 

HEREN:                                                Bruto                    Netto

1. Aron Joustra                                    284                        292

2.Tristan Nienhuis                                300                        295

3.Leon Broenink                                  311                        307

4.Daniel de Ruijter                               313                        297

  Maurits Noorda                                  313                        305

6.Sven Korver                                      315                        319

 

DAMES:

1.Sasja van der ES                              325                        301

2. Lianne Jansen                                 333                        305

3. Kaylee de Jonge                             338                        298

4. Sien Dresselhuys                            346                        317

5.Marijke Zeilinga                                372                        320

  Marielle Dellemijn                              372                        336

 

Dag CBA zaterdag 6-09-2014 : -1

Dag CBA zondag  7-09-2014 : -2

 

Netto beste dame: Kaylee de Jonge

Netto beste heer: Aron Joustra

 

 

BOMMEN BEREND

 

De algehele winnaar is Wim Oldeman met    38 Stb punten

 

2e  Heren                   Jan Dijkema (gast      37  Stb

3e  heren                    Vincent Gooskens     34 Stb

4e  heren                    Dick Papousek          34 Stb

5e  heren                    Job Schoemmaker     33 Stb

 

 

1e Dames                    Joke Gieling (gast)      34 Stb

2e Dames                    Heleen van der Heide  34 Stb

3e dames                     Daniella Schaub         34 Stb

4e dames                     Anneke Smid             33 Stb

5e dames                     Gabi Murmann           33 Stb

 

 

UITSLAG VAN GELDER BEKER  ZONDAG 17 AUGUSTUS 2014

 

9 HOLES:

Siene Dresselhuys

 

PUTTING CONTEST – VAN GELDER:

  1. Heleen van de Heide
  2. Siene Dresselhuys

Verliezer ronde:

Willem van Eck

 

Longest Drive:

Heren: Pieter de Jong /  Dames: Anita ten Hagen

 

 

UITSLAG MAANDBEKER ZATERDAG 16  AUGUSTUS 2014

                                                                                              Netto

A   1. Leon Broenink                                                              71

      2. Adrie Arts                                                                     73

      3. David Farzanh                                                             74

 

                                                                                              Stb

B   1. Rolf Gallandat Huet                                                     41

      2. Joost de Groot                                                            34

      3. Jurya Glansbeek                                                         34

 

Beste Bruto Heren:

Leon Broenink                                                                     73

 

Beste Bruto Dames:

Sasja van der Es                                                                  81

 

UITSLAG HAAGSCHE OOIEVAAR 9 AUGUSTUS 2014

 

BESTE NETTO:

 

1. Dames: Carla Broenink 149 (winnares Ooievaar)

    Heren :  Marc Mulder 150

 

2. Dames: Carolyn Gaarenstroom 152

    Heren : Eric Vrijlandt 151

 

3. Dames: Marijke Zeilinga 157

    Heren : John Hu 154

 

BESTE NETTO


Dames: Marijke Zeilinga

Heren :  Leon Broenink

 

UITSLAG SENIOREN CLUBKAMPIOENSCHAPPEN  2 & 3 AUGUSTUS 2014

 

 

UITSLAG EELDE CUP ZATERDAG 26 JULI 2014, CBA =0

 

HEREN:  

  1. Dick Kruitbosch         +5
  2. Joost de Groot          +1

 

DAMES:

  

  1. Renee de Ruijter        +2
  2. Tineke de Roos          +1

 

UITSLAG THE COUNTRY GOLFSHOP MAANDBEKER 20 JULI 2014, CBA = -1

 

Categorie A

1e         Bruto Heren               Dirk Schwietert

2e         Bruto Dames             Sasja van der Es

 

            Netto

1e         Jon Hu                       71

2e            Dick Kruitbosch         72

3e           Dirk Schwietert          73

 

Categorie B

1e         Marijke Gooskens      40 stb.

2e         Geo Beijen                 37 stb.

3e         Pieter Huizer              35 stb.

 

2-bal

Judith Kruitbosch

Margriet Wiersma

Pieter Huizer

 

Hole in One: Dirk Schwietert (hole 4)

 

 

Uitslag van de Senior Mixed Greensome wedstrijd van 12 juli 2014

 

1. Marijke Zeilinga en Remt Zeilinga 41 Stb

2. Margareth Koppes en Bert Gijtenbeek 39 Stb

3. Barbara van der Ploeg en Rob van der Ploeg 38 Stb

 

De uitslag van de selectiewedstrijd voor de Arendsen de Wolff trofee:

Alies Weinberg en Wim Oldeman vertegenwoordigen onze club op 11 oktober 2014 op de Rosendaelsche Golfclub

 

Uitslag Zomerklassieker zondag 6 juli 2014

 

Hierbij de uitslagen van de wedstrijd van afgelopen zondag:

 bruto score dames:

1. Sasja van der Es met 150 slagen

2. Karin Jansen met 156  slagen

 

 bruto score heren:

1. Leon Broenink met 146 slagen

2. Maurits Noorda met 150 slagen

 

Beste netto score dames: Sasja van der Es       138

Beste netto score heren:  Leon Broenink           142

 

De  winnares van de zomerklassieker is Sasja van der Es.

Uitslag van Carrousel wedstrijd 29 juni 2014

1 ste      Team van Jacobien Goeman Borgesius met

                Rob Bertram

                Daan Weissink

                Jelmer Uildriks

                Wout  Leerink

                Niels Hesseling

 

2 de       Team van Anita ten Hage met

                Marc Mulder

                Jon Hu

                Ming Hu

                Sijbrand Keijser

                Demmy Deetman

               

3de        Team van Heleen van der Heide met

                Wim van der heide

                Gerard Eekels

                Robert Maher

                Jack Eerland

                Henk Askes

 

4 de       Team van Michiel van Haastert met

                Calista van Haastert

                Juan van Eck

                Jocelyn van Eck

                Niek Mijnssen

                Heleen Mijnssen

 

5 de       Team van Sonya Hoyng met

                Eric Hoyng

                Igor Hoyng

                Wietske Breimer

                Freddy Hoyng

 

Stand jaarklassement The Country Golf Shop Maandbeker 2014

Uitslag Arnold Onnes wedstrijd 28 juni 2014

 

Prijswinnaars:

  1. Anita ten Hagen (40 Stb; L9:21)
  2. Gabi Murrmann (40 Stb; L9:19)
  3. Thomas Dröge (39 Stb)
  4. Sonya Hoyng (38 Stb)
  5. Maarten Rubens (37 Stb)
  6. Heleen van der Heide (36 Stb; L9: 19)
  7. Nanon Verberg (36 Stb: L9: 18)
  8. Jan Willem Schokkenbroek (36 Stb; L9: 17)
  9. Paul Kern (36 Stb; L9: 16)
  10. Geo Beijen (36 Stb; L9: 15)

Uitslag Senioren Clubkampioenschappen 22 juni 2014:

 

Er is dit weekend gestreden om het Senioren Clubkampioenschap bij de dames en de heren.

 

Winnares bij de dames is: Heleen van der Heiden

 

Winnaar bij de heren is:    Sijbrand Keijser

 

 

UITSLAG NOORDHOFF TROFEE/ CLUBKAMPIOENSCHAPPEN  MATCHPLAY

 

We hebben twee nieuwe clubkampioenen matchplay 2014!

 

Heren:   Aron Joustra 

 

Dames:  Sasja van der Es

 

Het afgelopen weekend is er sportief gestreden om dit kampioenschap.

 

Op zondag stonden  in de halve finale:

 

 

Aron Joustra tegen Jan Willem van der Eijk. Winnaar: Aron Joustra

 

Sven Korver tegen Eric Vrijland.                    Winnaar: Sven Korver

 

 

 

Sasja van der Es tegen Renee de Ruijter      Winnaar: Sasja van der Es

 

Karin Jansen tegen Marit Harryvan                Winnaar: Karin Jansen

 

 

In de finale streden Aron Joustra en Sven Korver om het kampioenschap. De strijd werd op de  18de hole beslist.

Bij de dames ging de strijd tussen Sasja van der Es en Karin Jansen. Ook hier werd de match op de 18de hole beslist.

 

 

 

Dethmers en Ouder-Kind trofee zaterdag 14 juni 2014

 

Netto:

1. Thomas en Sijbrand Keijser 42 stableford punten

2. Eric en Frederique Hoyng 41 stableford punten

3. Jan en Maarten van den Dungen 40 stableford punten

 


Bruto:

1. Reinier en Dirk Schwietert 31 stableford punten

2. Thomas en Sijbrand Keijser 28 stableford punten

3. Anton en Leon Broenink 23 stableford punten

 

Neary: Jacques Wouters

Longest drive: Sasja van der Es en Niels Goedhart

 

 

UITSLAG "The Country Golf Shop maandbeker juni 2014"

 

Winnaar maandbeker en parkeerplaats: Jelle Wiebrands

 

Categorie A                                    

1. Jelle Wiebrands: 70 netto                                

2. Marretje Ruskamp: 70 netto                           

3. Eelco Dulfer: 72 netto                         

 

Beste bruto Dames: Heleen van der Heide met 86 slagen

Beste bruto Heren:  Jelle Wiebrands  met 76 slagen

 

Categorie B

1. Dick Knaap: 45 stableford punten

2. Marijke Gooskens: 38 stableford punten

3. Gerda Fikkert: 37 stableford punten

 

 

Uitslag wedstrijd om de Nijhoff beker donderdag 29 mei 2014

 

Nijhoff beker: Monique de Groot

 

Dames

  1. Monique de Groot: 39 stableford punten
  2. Gabi Murrmann: 36 stableford punten
  3. Anita ten Hagen: 36 stableford punten
  4. Gerda Fikkert: 35 stableford punten
  5. Marijke Gooskens: 34 stableford punten

 

Heren

  1. Hein Gaarenstroom: 38 stableford punten
  2. Thomas Droge: 38 stableford punten
  3. Marc Mulder: 37 stableford punten
  4. John Berkhout: 37 stableford punten
  5. Adrie Arts: 36 stableford punten

 

 

Uitslag Eclectic Senioren wedstrijd zaterdag 31 mei 2014

 

Dames

  1. Louise Pot
  2. Irene Manting

 

Heren

  1. Hans Arendzen
  2. Geo Beijen

 

HILDE ONNES TROFEE:

Louise Pot

 

Categorie B:

B. Ponsioen

 

 

UITSLAG "The Country Golf Shop maandbeker mei 2014":

A beste netto                                    

1 Adrie Arts  67                                 

2 Gilbert Weber 73                            

3 Sasja van de Es 73                          

 

B Stableford

1 Willem Westermann  37

2 Hessel Hoekstra  36

3 Willem Oldeman 34

 

Beste bruto Heren:  Adrie Arts  80

Beste bruto Dames: Sasja van de Es 80

 

Winnaar maandbeker en parkeerplaats: Adrie Arts

 

 

UITSLAG GAARENSTROOMBEKER 2014

Dames:

  1. Ming Hu , winnaar van de beker,65,25
  2. Siene Dresselhuys, 67
  3. Anita ten Hagen,67,5
  4. Carolyn Gaarenstoom, 68,5
  5. Mariet Hagedoorn, 68,75
  6. Marretje Ruskamp, 69,5

 

 

Heren:

  1. Jan Meijer, 67,5
  2. John Berkhout , 67,75     
  3. Gilbert Weber, 68,25
  4. Willem, Speelman, 69,75
  5. Sijbrand Keijser, 70,5
  6. Russel Spears, 70,5

 

UITSLAG “The Country Golf Shop Maandbeker, april 2014”

 

Categorie A

  1. 1.      Ming Hu
  2. 2.      Nico van Yperen
  3. 3.      Jan van der Graaf
  4. 4.      Hans Blom
  5. 5.      Jon Hu

 

Categorie B

  1. 1.      Karin Koopman
  2. 2.      Jacques W. v.d. Oudeweijer
  3. 3.      Leo de Kok
  4. 4.      Quirijn Hoelen
  5. 5.      Gert Dijkhuis

 

Uitslag “The Country Golf Shop Maandbeker, maart 2014”

 

Categorie A

  1. Adrie Arts, netto 69 slagen en Parkeerplaats
  2. Jesse Wiebrands, netto 70 slagen (L9: 36/L6:22.7)
  3. Menno Haarsma, netto 70 slagen (L9:36/L6: 24.7)

 

Beste bruto score: Jesse Wiebrands, 74 slagen (L 9: 38)

 

Categorie B

  1. John Berkhout, 42 stableford
  2. Michiel van Haastert, 40 stableford
  3. Willem van Eck, 38 stableford

 

 

Uitslag van de Openingswedstrijd, zondag 9 maart 2014

 

1. Cathalijne Elings en Willem van Eck met 42 stableford punten.

2. Mieke van Maarseveen en Tom Kremer met 41 punten

3. Carine en Gert Bruins met 37 punten

 

Longest Drive:

Dames: Nanon Verberg

Heren: Martin Lanting

 

Neary:

Dames: Kea van Walree

Heren: Tom Fikkert